Plisované rolety proti hmyzu

Pre každú životnú situáciu.
senator17-image

Eco Senator 17

EcoSenator Plisse sietka so šírkou profilu 17mm (najtenšia v tomto segmente na trhu). Kompletný set plisse sieťky ,,Urob si sam,,. Dodáva sa s čiernou sieťkou, prešívanou kevlarovou šnúrkou. Veľmi jednoduchá montáž do 10min. Hlavnou výhodou montáže je, že nepotrebujete žiadne náradie, pretože nie je potrebné ani vŕtanie. Návod na montáž je súčasťou balenia.

Ak máte záujem o daný výrobok, môžete si vypočítať cenu sieťky podľa vašich požiadaviek a následne si ju môžete aj online objednať a kúpiť.

senator22-image

Senator 22

Senator 22 Plisse sieťka Senator22 (hrúbka profilu 22mm) je u zákazníkov najobľúbenejšia a najpoužívanejšia plisse sieťka, nakoľko je to kvalitná sieťka a naviac je aj cenovo dostupná. Výhodou je hlavne otváranie, nezaberá priestor, ako je to pri otváracej sieťke na pántoch. Zhrňovacími sieťkami Plisse sa narába veľmi ľahko a vďaka bezpružinovej konštrukcii, ich môžeme nechať otvorené v ľubovoľnej polohe. Ponúkame ju v základných farbách- biela, hnedá a s možnosťou objednania podľa RAL vzorkovníka, alebo drevoimitácií.

Ak máte záujem o daný výrobok, môžete si vypočítať cenu sieťky podľa vašich požiadaviek a následne si ju môžete aj online objednať a kúpiť.

EFEKTÍVNE

efektívna ochrana proti hmyzu, keď nie je možné použiť otočné a krídlové rámy kvôli priestorovým obmedzeniam

FLEXIBILINÉ

jednoduchá obsluha je možná z vnútornej alebo vonkajšej strany - v akejkoľvek výške

SOFISTIKOVANÉ

sklopiteľné priečne, bez potreby otáčania v priestore

Starostlivosť

  • Sieťka sa čistí s PH neutrálnymi prostriedkami
  • Posuvné časti a vodiace lišty musia byť čisté, aby nedošlo k poškodeniu kevlarovej šnúrky
  • Sieťka neslúži na ochranu pred hlodavcami a zvieratami, ale výlučne pred hmyzom
  • Počas silného vetra je potrebné sieťku zatvoriť (aby nebola roztiahnutá)
  • V zimnom období (mráz) odporúčame sieťku zložiť
  • Ak dôjde k deformácií sieťky napr. úderom, je potrebné sieťku zatvoriť najneskôr do 24 hodín od úderu, aby neostala sieťka deformovaná (pamäťová tvárnosť)
  • Kvôli pamäťovej tvárnosti nemôže byť sieťka otvorená viac ako 72h bez pohybu. Po tomto časovom intervale musí byť sieťka minimálne 3h zatvorená, aby sa sieťka vrátila do pôvodného stavu
  • Je dôležité, aby sa priebežne čistili všetky posuvné časti sieťky od prachu a drobných nečistôt k dosiahnutiu dlhodobej funkčnosti